Fixed InductorsTT Electronics/BI Magnetics HM69-20R050LFTR13
HM69-20R050LFTR13
5S-HM69-20R050LFTR13
HM69-20R050LFTR13
FIXED IND 50NH 70A 0.24 MOHM SMD
Product Description
| Series: | HM69 |
| Function: | - |
| Type: | - |
| Inductance: | 50nH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 70A |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 0.24 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.295"" L x 0.256"" W (7.50mm x 6.50mm)","0.197"" (5.00mm)" |