Fixed InductorsTT Electronics/BI Magnetics HM66A-12753R9NLF13
HM66A-12753R9NLF13
5S-HM66A-12753R9NLF13
HM66A-12753R9NLF13
FIXED IND 3.9UH 9A 12 MOHM SMD
| Type: | - |
| Inductance: | 3.9|ìH |
| Tolerance: | ?à30% |
| DC Resistance (DCR): | 9A |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 12 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 85??C,1kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.492"" L x 0.492"" W (12.50mm x 12.50mm)","0.311"" (7.90mm)" |