Fixed InductorsTT Electronics/BI Magnetics HM66A-1045470MLF13
HM66A-1045470MLF13
5S-HM66A-1045470MLF13
HM66A-1045470MLF13
FIXED IND 47UH 1.4A 120 MOHM SMD
| Type: | - |
| Inductance: | 47|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 1.4A |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 120 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 85??C,1kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.398"" L x 0.398"" W (10.10mm x 10.10mm)","0.189"" (4.80mm)" |