Fixed InductorsTT Electronics/BI Magnetics HM66A-1030150NLF13
HM66A-1030150NLF13
5S-HM66A-1030150NLF13
HM66A-1030150NLF13
FIXED IND 15UH 2.22A 86.5 MOHM
| Type: | - |
| Inductance: | 15|ìH |
| Tolerance: | ?à30% |
| DC Resistance (DCR): | 2.22A |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 86.5 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 85??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.409"" L x 0.406"" W (10.40mm x 10.30mm)","0.118"" (3.00mm)" |