Fixed InductorsTT Electronics/BI Magnetics HM66A-07453R3MLF13
HM66A-07453R3MLF13
5S-HM66A-07453R3MLF13
HM66A-07453R3MLF13
FIXED IND 3.3UH 2.5A 24 MOHM SMD
Product Description
| Series: | HM66A |
| Function: | Wirewound |
| Type: | - |
| Inductance: | 3.3|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 2.5A |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 24 mOhm Max |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Operating Temperature: | - |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 85??C,1kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.276"" L x 0.276"" W (7.00mm x 7.00mm)","0.189"" (4.80mm)" |