Fixed InductorsTT Electronics/BI Magnetics HM66A-0732681MLF13
HM66A-0732681MLF13
5S-HM66A-0732681MLF13
HM66A-0732681MLF13
FIXED IND 680UH 160MA 3.78 OHM
| Type: | - |
| Inductance: | 680|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 160mA |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 3.78 Ohm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 85??C,1kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.276"" L x 0.276"" W (7.00mm x 7.00mm)","0.134"" (3.40mm)" |