Fixed InductorsTT Electronics/BI Magnetics HM66A-06308R0NLF13
HM66A-06308R0NLF13
5S-HM66A-06308R0NLF13
HM66A-06308R0NLF13
FIXED IND 8UH 1.5A 49.9 MOHM SMD
| Type: | - |
| Inductance: | 8|ìH |
| Tolerance: | ?à30% |
| DC Resistance (DCR): | 1.5A |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 49.9 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 85??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.248"" L x 0.244"" W (6.30mm x 6.20mm)","0.118"" (3.00mm)" |