Fixed InductorsTT Electronics/BI Magnetics HM66A-0630470NLF13
HM66A-0630470NLF13
5S-HM66A-0630470NLF13
HM66A-0630470NLF13
FIXED IND 47UH 600MA 229.5 MOHM
| Type: | - |
| Inductance: | 47|ìH |
| Tolerance: | ?à30% |
| DC Resistance (DCR): | 600mA |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 229.5 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 85??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.248"" L x 0.244"" W (6.30mm x 6.20mm)","0.118"" (3.00mm)" |