Fixed InductorsTT Electronics/BI Magnetics HM66A-06284R7MLF13
HM66A-06284R7MLF13
5S-HM66A-06284R7MLF13
HM66A-06284R7MLF13
FIXED IND 4.7UH 1.6A 43 MOHM SMD
| Type: | - |
| Inductance: | 4.7|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 1.6A |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 43 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 85??C,1kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.236"" L x 0.236"" W (6.00mm x 6.00mm)","0.110"" (2.80mm)" |