Fixed InductorsTT Electronics/BI Magnetics HM66A-03185R6NLF13
HM66A-03185R6NLF13
5S-HM66A-03185R6NLF13
HM66A-03185R6NLF13
FIXED IND 5.6UH 750MA 247 MOHM
| Type: | - |
| Inductance: | 5.6|ìH |
| Tolerance: | ?à30% |
| DC Resistance (DCR): | 750mA |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 247 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 85??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.126"" L x 0.126"" W (3.20mm x 3.20mm)","0.071"" (1.80mm)" |