Fixed InductorsTT Electronics/BI Magnetics HM66A-0315180MLF13
HM66A-0315180MLF13
5S-HM66A-0315180MLF13
HM66A-0315180MLF13
FIXED IND 18UH 350MA 1.09 OHM
| Type: | - |
| Inductance: | 18|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 350mA |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 1.09 Ohm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 85??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.126"" L x 0.126"" W (3.20mm x 3.20mm)","0.059"" (1.50mm)" |