Fixed InductorsTT Electronics/BI Magnetics HM66A-03123R3NLF13
HM66A-03123R3NLF13
5S-HM66A-03123R3NLF13
HM66A-03123R3NLF13
FIXED IND 3.3UH 600MA 260 MOHM
Product Description
| Series: | HM66A |
| Function: | Wirewound |
| Type: | - |
| Inductance: | 3.3|ìH |
| Tolerance: | ?à30% |
| DC Resistance (DCR): | 600mA |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 260 mOhm Max |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Operating Temperature: | - |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 85??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.126"" L x 0.126"" W (3.20mm x 3.20mm)","0.047"" (1.20mm)" |