Fixed InductorsTT Electronics/BI Magnetics HM66A-0312220MLF13
HM66A-0312220MLF13
5S-HM66A-0312220MLF13
HM66A-0312220MLF13
FIXED IND 22UH 220MA 1.65 OHM
Product Description
| Series: | HM66A |
| Function: | Wirewound |
| Type: | - |
| Inductance: | 22|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 220mA |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 1.65 Ohm Max |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Operating Temperature: | - |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 85??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.126"" L x 0.126"" W (3.20mm x 3.20mm)","0.047"" (1.20mm)" |