Fixed InductorsTT Electronics/BI Magnetics HM66-803R8LFTR13
HM66-803R8LFTR13
5S-HM66-803R8LFTR13
HM66-803R8LFTR13
FIXED IND 3.8UH 6A 13 MOHM SMD
| Type: | - |
| Inductance: | 3.8|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 6A |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 13 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.402"" L x 0.394"" W (10.20mm x 10.00mm)","0.157"" (4.00mm)" |