Fixed InductorsTT Electronics/BI Magnetics HM66-70820LFTR13
HM66-70820LFTR13
5S-HM66-70820LFTR13
HM66-70820LFTR13
FIXED IND 82UH 700MA 324 MOHM
| Type: | - |
| Inductance: | 82|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 700mA |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 324 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,10kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.264"" L x 0.264"" W (6.70mm x 6.70mm)","0.157"" (4.00mm)" |