Fixed InductorsTT Electronics/BI Magnetics HM66-621R5LFTR13
HM66-621R5LFTR13
5S-HM66-621R5LFTR13
HM66-621R5LFTR13
FIXED IND 1.5UH 2.47A 36 MOHM
| Type: | - |
| Inductance: | 1.5|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 2.47A |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 36 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.264"" L x 0.244"" W (6.70mm x 6.20mm)","0.079"" (2.00mm)" |