Fixed InductorsTT Electronics/BI Magnetics HM66-621R0LFTR13
HM66-621R0LFTR13
5S-HM66-621R0LFTR13
HM66-621R0LFTR13
FIXED IND 1UH 3.5A 23 MOHM SMD
| Type: | - |
| Inductance: | 1|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 3.5A |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 23 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.264"" L x 0.244"" W (6.70mm x 6.20mm)","0.079"" (2.00mm)" |