Fixed InductorsTT Electronics/BI Magnetics HM66-603R0LFTR13
HM66-603R0LFTR13
5S-HM66-603R0LFTR13
HM66-603R0LFTR13
FIXED IND 3UH 3A 24 MOHM SMD
| Type: | - |
| Inductance: | 3|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 3A |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 24 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,10kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.264"" L x 0.264"" W (6.70mm x 6.70mm)","0.118"" (3.00mm)" |