Fixed InductorsTT Electronics/BI Magnetics HM66-50820LFTR13
HM66-50820LFTR13
5S-HM66-50820LFTR13
HM66-50820LFTR13
FIXED IND 82UH 460MA 463 MOHM
| Type: | - |
| Inductance: | 82|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 460mA |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 463 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,10kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.224"" L x 0.224"" W (5.70mm x 5.70mm)","0.118"" (3.00mm)" |