Fixed InductorsTT Electronics/BI Magnetics HM66-303R3LFTR13
HM66-303R3LFTR13
5S-HM66-303R3LFTR13
HM66-303R3LFTR13
FIXED IND 3.3UH 1.57A 49.2 MOHM
| Type: | - |
| Inductance: | 3.3|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 1.57A |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 49.2 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.185"" L x 0.185"" W (4.70mm x 4.70mm)","0.118"" (3.00mm)" |