Fixed InductorsTT Electronics/BI Magnetics HM62-3715220MLFTR
HM62-3715220MLFTR
5S-HM62-3715220MLFTR
HM62-3715220MLFTR
FIXED IND 22UH 600MA 622 MOHM
| Type: | - |
| Inductance: | 22|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 600mA |
| Q @ Freq: | 850mA |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 622 mOhm |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 85??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.110"" L x 0.102"" W (2.80mm x 2.60mm)","0.039"" (1.00mm)" |