Fixed InductorsTT Electronics/BI Magnetics HM62-28156R8MLFTR
HM62-28156R8MLFTR
5S-HM62-28156R8MLFTR
HM62-28156R8MLFTR
FIXED IND 6.8UH 600MA 270 MOHM
| Type: | - |
| Inductance: | 6.8|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 600mA |
| Q @ Freq: | 850mA |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 270 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 85??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.110"" L x 0.102"" W (2.80mm x 2.60mm)","0.039"" (1.00mm)" |