Fixed InductorsTT Electronics/BI Magnetics HM58-1112V1R3LF
HM58-1112V1R3LF
5S-HM58-1112V1R3LF
HM58-1112V1R3LF
FIXED IND 1.3UH 17A 1.05 MOHM TH
Product Description
| Series: | HM58 |
| Function: | - |
| Type: | Ferrite |
| Inductance: | 1.3|ìH |
| Tolerance: | ?à15% |
| DC Resistance (DCR): | 17A |
| Q @ Freq: | 25A |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 1.05 mOhm |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Through Hole,Radial,-,"0.433"" L x 0.453"" W (11.00mm x 11.50mm)","0.433"" (11.00mm)" |