HM55-313R0LF
5S-HM55-313R0LF
HM55-313R0LF
FIXED IND 3UH 21A 2.6 MOHM TH
Product Description
| Series: | HM55 |
| Function: | Wirewound |
| Type: | - |
| Inductance: | 3|ìH |
| Tolerance: | ?à10% |
| DC Resistance (DCR): | 21A |
| Q @ Freq: | 30A |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 2.6 mOhm |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 155??C,100kHz,-,Through Hole,Radial,-,"0.532"" L x 0.543"" W (13.50mm x 13.80mm)","0.532"" (13.50mm)" |