HM53-507R0HLF
5S-HM53-507R0HLF
HM53-507R0HLF
FIXED IND 7UH 20.9A 5.6 MOHM TH
| Type: | - |
| Inductance: | 7|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 20.9A |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 5.6 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Through Hole,Radial,-,"1.339"" Dia (34.00mm)","0.843"" (21.40mm)" |