HM53-208R0VLF
5S-HM53-208R0VLF
HM53-208R0VLF
FIXED IND 8UH 6A 8.3 MOHM TH
| Type: | - |
| Inductance: | 8|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 6A |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 8.3 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Through Hole,Radial,-,"0.866"" Dia x 0.374"" W (22.00mm x 9.50mm)",- |