HM53-10101VLF
5S-HM53-10101VLF
HM53-10101VLF
FIXED IND 100UH 5A 67 MOHM TH
| Type: | - |
| Inductance: | 100|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 5A |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 67 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Through Hole,Radial,-,"1.063"" Dia x 0.650"" W (27.00mm x 16.50mm)",- |