HM53-009R5VLF
5S-HM53-009R5VLF
HM53-009R5VLF
FIXED IND 9.5UH 9A 8.1 MOHM TH
| Type: | - |
| Inductance: | 9.5|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 9A |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 8.1 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Through Hole,Radial,-,"0.906"" Dia x 0.748"" W (23.00mm x 19.00mm)",- |