HM53-002R0VLF
5S-HM53-002R0VLF
HM53-002R0VLF
FIXED IND 2UH 8.5A 4.8 MOHM TH
| Type: | - |
| Inductance: | 2|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 8.5A |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 4.8 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Through Hole,Radial,-,"0.630"" Dia x 0.354"" W (16.00mm x 9.00mm)",- |