HM53-001R9VLF
5S-HM53-001R9VLF
HM53-001R9VLF
FIXED IND 1.9UH 10A 5.1 MOHM TH
| Type: | - |
| Inductance: | 1.9|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 10A |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 5.1 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Through Hole,Radial,-,"0.689"" Dia x 0.449"" W (17.50mm x 11.40mm)",- |