HM51-822KLF
5S-HM51-822KLF
HM51-822KLF
FIXED IND 8.2MH 280MA 6.32 OHM
| Type: | - |
| Inductance: | 8.2mH |
| Tolerance: | ?à10% |
| DC Resistance (DCR): | 280mA |
| Q @ Freq: | 293mA |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 6.32 Ohm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -55??C ~ 105??C,1kHz,-,Through Hole,Axial,Axial,"0.492"" Dia x 0.906"" L (12.50mm x 23.00mm)",- |