HM51-6R8KLF
5S-HM51-6R8KLF
HM51-6R8KLF
FIXED IND 6.8UH 6.7A 11 MOHM TH
| Type: | - |
| Inductance: | 6.8|ìH |
| Tolerance: | ?à10% |
| DC Resistance (DCR): | 6.7A |
| Q @ Freq: | 11.6A |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 11 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -55??C ~ 105??C,1kHz,-,Through Hole,Axial,Axial,"0.492"" Dia x 0.906"" L (12.50mm x 23.00mm)",- |