HM51-680KLF
5S-HM51-680KLF
HM51-680KLF
FIXED IND 68UH 3.3A 47 MOHM TH
Product Description
| Series: | HM51 |
| Function: | - |
| Type: | - |
| Inductance: | 68|ìH |
| Tolerance: | ?à10% |
| DC Resistance (DCR): | 3.3A |
| Q @ Freq: | 3.31A |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 47 mOhm Max |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Operating Temperature: | - |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -55??C ~ 105??C,1kHz,-,Through Hole,Axial,Axial,"0.492"" Dia x 0.906"" L (12.50mm x 23.00mm)",- |