HM51-562KLF
5S-HM51-562KLF
HM51-562KLF
FIXED IND 5.6MH 360MA 3.92 OHM
| Type: | - |
| Inductance: | 5.6mH |
| Tolerance: | ?à10% |
| DC Resistance (DCR): | 360mA |
| Q @ Freq: | 359mA |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 3.92 Ohm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -55??C ~ 105??C,1kHz,-,Through Hole,Axial,Axial,"0.492"" Dia x 0.906"" L (12.50mm x 23.00mm)",- |