HM51-471KLF
5S-HM51-471KLF
HM51-471KLF
FIXED IND 470UH 1.15A 380 MOHM
Product Description
| Series: | HM51 |
| Function: | - |
| Type: | - |
| Inductance: | 470|ìH |
| Tolerance: | ?à10% |
| DC Resistance (DCR): | 1.15A |
| Q @ Freq: | 1.24A |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 380 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -55??C ~ 105??C,1kHz,-,Through Hole,Axial,Axial,"0.492"" Dia x 0.906"" L (12.50mm x 23.00mm)",- |