HM51-3R9KLF
5S-HM51-3R9KLF
HM51-3R9KLF
FIXED IND 3.9UH 8.4A 7 MOHM TH
| Type: | - |
| Inductance: | 3.9|ìH |
| Tolerance: | ?à10% |
| DC Resistance (DCR): | 8.4A |
| Q @ Freq: | 15.5A |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 7 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -55??C ~ 105??C,1kHz,-,Through Hole,Axial,Axial,"0.492"" Dia x 0.906"" L (12.50mm x 23.00mm)",- |