HM51-221KLF
5S-HM51-221KLF
HM51-221KLF
FIXED IND 220UH 1.76A 162 MOHM
| Type: | - |
| Inductance: | 220|ìH |
| Tolerance: | ?à10% |
| DC Resistance (DCR): | 1.76A |
| Q @ Freq: | 1.89A |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 162 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -55??C ~ 105??C,1kHz,-,Through Hole,Axial,Axial,"0.492"" Dia x 0.906"" L (12.50mm x 23.00mm)",- |