HM51-182KLF
5S-HM51-182KLF
HM51-182KLF
FIXED IND 1.8MH 570MA 1.56 OHM
| Type: | - |
| Inductance: | 1.8mH |
| Tolerance: | ?à10% |
| DC Resistance (DCR): | 570mA |
| Q @ Freq: | 640mA |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 1.56 Ohm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -55??C ~ 105??C,1kHz,-,Through Hole,Axial,Axial,"0.492"" Dia x 0.906"" L (12.50mm x 23.00mm)",- |