HM51-122KLF
5S-HM51-122KLF
HM51-122KLF
FIXED IND 1.2MH 700MA 1.04 OHM
| Type: | - |
| Inductance: | 1.2mH |
| Tolerance: | ?à10% |
| DC Resistance (DCR): | 700mA |
| Q @ Freq: | 790mA |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 1.04 Ohm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -55??C ~ 105??C,1kHz,-,Through Hole,Axial,Axial,"0.492"" Dia x 0.906"" L (12.50mm x 23.00mm)",- |