HM50-820KLF
5S-HM50-820KLF
HM50-820KLF
FIXED IND 82UH 1.3A 152 MOHM TH
Product Description
| Series: | HM50 |
| Function: | - |
| Type: | - |
| Inductance: | 82|ìH |
| Tolerance: | ?à10% |
| DC Resistance (DCR): | 1.3A |
| Q @ Freq: | 1.4A |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 152 mOhm Max |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Operating Temperature: | - |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -55??C ~ 105??C,1kHz,-,Through Hole,Axial,Axial,"0.295"" Dia x 0.630"" L (7.50mm x 16.00mm)",- |