HM50-681KLF
5S-HM50-681KLF
HM50-681KLF
FIXED IND 680UH 400MA 1.61 OHM
Product Description
| Series: | HM50 |
| Function: | - |
| Type: | - |
| Inductance: | 680|ìH |
| Tolerance: | ?à10% |
| DC Resistance (DCR): | 400mA |
| Q @ Freq: | 490mA |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 1.61 Ohm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -55??C ~ 105??C,1kHz,-,Through Hole,Axial,Axial,"0.295"" Dia x 0.630"" L (7.50mm x 16.00mm)",- |