HM50-4R7KLF
5S-HM50-4R7KLF
HM50-4R7KLF
FIXED IND 4.7UH 3.4A 22 MOHM TH
| Type: | - |
| Inductance: | 4.7|ìH |
| Tolerance: | ?à10% |
| DC Resistance (DCR): | 3.4A |
| Q @ Freq: | 6.3A |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 22 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -55??C ~ 105??C,1kHz,-,Through Hole,Axial,Axial,"0.295"" Dia x 0.630"" L (7.50mm x 16.00mm)",- |