HM50-3R9KLF
5S-HM50-3R9KLF
HM50-3R9KLF
FIXED IND 3.9UH 3.6A 19 MOHM TH
| Type: | - |
| Inductance: | 3.9|ìH |
| Tolerance: | ?à10% |
| DC Resistance (DCR): | 3.6A |
| Q @ Freq: | 7.3A |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 19 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -55??C ~ 105??C,1kHz,-,Through Hole,Axial,Axial,"0.295"" Dia x 0.630"" L (7.50mm x 16.00mm)",- |