HM50-332KLF
5S-HM50-332KLF
HM50-332KLF
FIXED IND 3.3MH 200MA 6.56 OHM
| Type: | - |
| Inductance: | 3.3mH |
| Tolerance: | ?à10% |
| DC Resistance (DCR): | 200mA |
| Q @ Freq: | 220mA |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 6.56 Ohm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -55??C ~ 105??C,1kHz,-,Through Hole,Axial,Axial,"0.295"" Dia x 0.630"" L (7.50mm x 16.00mm)",- |