HM50-222KLF
5S-HM50-222KLF
HM50-222KLF
FIXED IND 2.2MH 230MA 4.48 OHM
| Type: | - |
| Inductance: | 2.2mH |
| Tolerance: | ?à10% |
| DC Resistance (DCR): | 230mA |
| Q @ Freq: | 270mA |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 4.48 Ohm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -55??C ~ 105??C,1kHz,-,Through Hole,Axial,Axial,"0.295"" Dia x 0.630"" L (7.50mm x 16.00mm)",- |