HM50-151KLF
5S-HM50-151KLF
HM50-151KLF
FIXED IND 150UH 860MA 340 MOHM
| Type: | - |
| Inductance: | 150|ìH |
| Tolerance: | ?à10% |
| DC Resistance (DCR): | 860mA |
| Q @ Freq: | 1A |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 340 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -55??C ~ 105??C,1kHz,-,Through Hole,Axial,Axial,"0.295"" Dia x 0.630"" L (7.50mm x 16.00mm)",- |