HM50-123KLF
5S-HM50-123KLF
HM50-123KLF
FIXED IND 12MH 90MA 29.9 OHM TH
| Type: | - |
| Inductance: | 12mH |
| Tolerance: | ?à10% |
| DC Resistance (DCR): | 90mA |
| Q @ Freq: | 114mA |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 29.9 Ohm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -55??C ~ 105??C,1kHz,-,Through Hole,Axial,Axial,"0.295"" Dia x 0.630"" L (7.50mm x 16.00mm)",- |