HM50-102KLF
5S-HM50-102KLF
HM50-102KLF
FIXED IND 1MH 330MA 2.3 OHM TH
Product Description
| Series: | HM50 |
| Function: | - |
| Type: | - |
| Inductance: | 1mH |
| Tolerance: | ?à10% |
| DC Resistance (DCR): | 330mA |
| Q @ Freq: | 400mA |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 2.3 Ohm Max |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Operating Temperature: | - |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -55??C ~ 105??C,1kHz,-,Through Hole,Axial,Axial,"0.295"" Dia x 0.630"" L (7.50mm x 16.00mm)",- |