HM50-100KLF
5S-HM50-100KLF
HM50-100KLF
FIXED IND 10UH 2.8A 33 MOHM TH
Product Description
| Series: | HM50 |
| Function: | - |
| Type: | - |
| Inductance: | 10|ìH |
| Tolerance: | ?à10% |
| DC Resistance (DCR): | 2.8A |
| Q @ Freq: | 4.1A |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 33 mOhm Max |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Operating Temperature: | - |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -55??C ~ 105??C,1kHz,-,Through Hole,Axial,Axial,"0.295"" Dia x 0.630"" L (7.50mm x 16.00mm)",- |