Fixed InductorsTT Electronics/BI Magnetics HM17A-106220LF
HM17A-106220LF
5S-HM17A-106220LF
HM17A-106220LF
FIXED IND 22UH 2.4A 88 MOHM TH
| Type: | - |
| Inductance: | 22|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 2.4A |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 88 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Through Hole,Radial - 4 Leads,-,"0.394"" Dia (10.00mm)","0.256"" (6.50mm)" |